Tootekood: DR73-8R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR73-8R2-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 8.2uH; Ioper: 2.19A; 59.2mΩ; ±20%; Isat: 2.66A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.19A
Inductance 8.2µH