Tootekood: DR73-R33-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR73-R33-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330nH; Ioper: 6.21A; 7.3mΩ; ±20%; Isat: 14.4A
Mounting SMD
Resistance 7.3mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 330nH