Tootekood: DR74-220-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR74-220-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 1.75A; 92.5mΩ; 7.6x7.6x4.35mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.75A
Inductance 22µH