Tootekood: DR74-820-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR74-820-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 910mA; 345mΩ; ±20%; Isat: 1.11A
Mounting SMD
Resistance 345mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 910mA
Inductance 82µH