Tootekood: DR74-R33-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR74-R33-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330nH; Ioper: 6.26A; 7.4mΩ; ±20%; Isat: 18.4A
Mounting SMD
Resistance 7.4mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 330nH