PCB distance; polyamide; L:19.1mm; self-adhesive, snap fastener
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DR8GB07V41006
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide; L:19.1mm; self-adhesive, snap fastener
| Mounting | self-adhesive, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 19.1mm |
| Base dimensions | 17.8x17.8mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.6mm |
| Plate mounting hole diameter | 4mm |