Tootekood: DRA127-1R5-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRA127-1R5-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.27uH; Ioper: 12.2A; 4.3mΩ; ±20%; Isat: 31.1A
Mounting SMD
Resistance 4.3mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 12.2A