Tootekood: DRA74-151-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRA74-151-R
  • Mounting
  • Tolerance
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; Ioper: 661mA; 648mΩ; 7.6x7.6x4.35mm
Mounting SMD
Tolerance ±20%
Inductance 150µH