Stepper motor controller; DRV8825; 1.5A; Uin mot: 8.2÷45V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DRI0023
Tootja: DFROBOT
Tootja tootekood: DRI0023
Spetsifikatsioon tootele Stepper motor controller; DRV8825; 1.5A; Uin mot: 8.2÷45V
| Colour | black |
| Kit contents | connectors, module |
| Information | Product is not a working device, but only component |
| Board dimensions | 83x55mm |
| Integrated circuit | DRV8825 |
| Continuous output current per channel | 1.5A |
| Motor input voltage | 8.2...45V |
| Logic input voltage | 3.3...5V |