Power supply: switched-mode; 25.2W; 12VDC; 2.1A; 85÷264VAC; 120g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DRL30-12-1
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: DRL30-12-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; 25.2W; 12VDC; 2.1A; 85÷264VAC; 120g
| Output current | 2.1A |
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 85...264V AC |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Protection | over current, anti-overvoltage |
| Type of power supply | switched-mode |
| Body dimensions | 36x91x55.6mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Additional functions | adjustable output voltage |
| Efficiency | 87...88% |
| Indication | LED |
| Electrical connection | terminal block |
| Kind of power supply | for DIN rail |