Tootekood: DRQ125-101-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-101-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 1.78A; 170mΩ; ±20%; Isat: 2.2A
Mounting SMD
Resistance 170mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 100µH