Tootekood: DRQ125-150-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-150-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 4.27A; 29.8mΩ; ±20%; Isat: 5.69A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 15µH