Tootekood: DRQ125-151-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-151-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; Ioper: 1.48A; 248mΩ; ±20%; Isat: 1.81A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.48A
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 150µH