Tootekood: DRQ125-1R0-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-1R0-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 15A; 2.4mΩ; ±20%; Isat: 23.6A
Mounting SMD
Resistance 2.4mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 15A
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 1µH