Tootekood: DRQ125-1R5-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-1R5-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 13.8A; 2.9mΩ; ±20%; Isat: 18.3A
Mounting SMD
Resistance 2.9mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 13.8A
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 1.5µH