Tootekood: DRQ125-221-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-221-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 1.19A; 384mΩ; ±20%; Isat: 1.51A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 220µH