Tootekood: DRQ125-2R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-2R2-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 10.9A; 4.5mΩ; ±20%; Isat: 15A
Mounting SMD
Resistance 4.5mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.9A
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 15A