Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 10.9A; 4.5mΩ; ±20%; Isat: 15A
Kordarv:
600.0
Minimum quantity:
600.0
Tootekood:
DRQ125-2R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-2R2-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 10.9A; 4.5mΩ; ±20%; Isat: 15A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4.5mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 10.9A |
| Body dimensions | 12.5x12.5x6mm |
| Inductance | 2.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 15A |