Tootekood: DRQ125-331-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-331-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330uH; Ioper: 1.06A; 482mΩ; ±20%; Isat: 1.22A
Mounting SMD
Resistance 482mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.06A
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 330µH