Inductor: wire; SMD; 330uH; Ioper: 1.06A; 482mΩ; ±20%; Isat: 1.22A
Kordarv:
600.0
Minimum quantity:
600.0
Tootekood:
DRQ125-331-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-331-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330uH; Ioper: 1.06A; 482mΩ; ±20%; Isat: 1.22A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 482mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.06A |
| Body dimensions | 12.5x12.5x6mm |
| Inductance | 330µH |
| Type of inductor | wire |