Tootekood: DRQ125-471-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-471-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; Ioper: 870mA; 718mΩ; ±20%; Isat: 1.02A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 870mA
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 470µH