Tootekood: DRQ125-4R7-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-4R7-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 7.18A; 10.5mΩ; ±20%; Isat: 9.71A
Mounting SMD
Resistance 10.5mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 4.7µH