Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 2.22A; 101mΩ; ±20%; Isat: 2.7A
Kordarv:
600.0
Minimum quantity:
600.0
Tootekood:
DRQ125-680-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-680-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 2.22A; 101mΩ; ±20%; Isat: 2.7A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 101mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Body dimensions | 12.5x12.5x6mm |
| Inductance | 68µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2.7A |