Tootekood: DRQ125-680-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-680-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 2.22A; 101mΩ; ±20%; Isat: 2.7A
Mounting SMD
Resistance 101mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 68µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.7A