Tootekood: DRQ125-681-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-681-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680uH; Ioper: 700mA; 1.1Ω; ±20%; Isat: 850mA
Mounting SMD
Resistance 1.1Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 700mA
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 680µH