Tootekood: DRQ125-6R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-6R8-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 6.64A; 12.3mΩ; ±20%; Isat: 8.68A
Mounting SMD
Resistance 12.3mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 6.8µH