Tootekood: DRQ125-820-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-820-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 2.05A; 128mΩ; ±20%; Isat: 2.39A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 82µH