Tootekood: DRQ125-821-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-821-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 820uH; Ioper: 600mA; 1.49Ω; ±20%; Isat: 770mA
Mounting SMD
Resistance 1.49Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 600mA
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 820µH