Tootekood: DRQ125-8R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ125-8R2-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 8.2uH; Ioper: 5.54A; 17.6mΩ; ±20%; Isat: 7.86A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 8.2µH