Tootekood: DRQ127-102-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-102-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 610mA; 1.66Ω; ±20%; Isat: 1.14A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 610mA
Inductance 1mH