Tootekood: DRQ127-1R0-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-1R0-R
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 15.5A; 2.61mΩ; ±20%; Isat: 40A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 15.5A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 40A