Tootekood: DRQ127-221-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-221-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 1.29A; 376mΩ; ±20%; Isat: 2.43A
Mounting SMD
Resistance 376mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 220µH