Tootekood: DRQ127-331-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-331-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330uH; Ioper: 1.04A; 574mΩ; ±20%; Isat: 2.01A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.04A
Inductance 330µH