Tootekood: DRQ127-470-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-470-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 2.95A; 71.9mΩ; ±20%; Isat: 5.28A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 47µH