Tootekood: DRQ127-680-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-680-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 2.44A; 105mΩ; ±20%; Isat: 4.44A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 68µH