Tootekood: DRQ127-681-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-681-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680uH; Ioper: 760mA; 1.08Ω; ±20%; Isat: 1.39A
Mounting SMD
Resistance 1.08Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 760mA
Inductance 680µH