Tootekood: DRQ127-820-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-820-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 2.09A; 143mΩ; ±20%; Isat: 4.06A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 82µH