Tootekood: DRQ127-8R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ127-8R2-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 8.2uH; Ioper: 6.32A; 15.7mΩ; ±20%; Isat: 12.2A
Mounting SMD
Resistance 15.7mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.32A
Inductance 8.2µH