Tootekood: DRQ73-101-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-101-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 730mA; 527mΩ; ±20%; Isat: 790mA
Mounting SMD
Resistance 527mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 730mA
Inductance 100µH