Tootekood: DRQ73-102-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-102-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 260mA; 4.34Ω; ±20%; Isat: 250mA
Mounting SMD
Resistance 4.34Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 260mA
Inductance 1mH