Tootekood: DRQ73-1R0-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-1R0-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 5.25A; 10.3mΩ; ±20%; Isat: 7.97A
Mounting SMD
Resistance 10.3mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 1µH