Tootekood: DRQ73-1R5-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-1R5-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 4.64A; 13.2mΩ; ±20%; Isat: 6.52A
Mounting SMD
Resistance 13.2mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 1.5µH