Tootekood: DRQ73-221-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-221-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 520mA; 1.05Ω; ±20%; Isat: 530mA
Mounting SMD
Resistance 1.05Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 520mA
Inductance 220µH
Type of inductor wire
Saturation current 530mA