Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 520mA; 1.05Ω; ±20%; Isat: 530mA
Kordarv:
1350.0
Minimum quantity:
1350.0
Tootekood:
DRQ73-221-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-221-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 520mA; 1.05Ω; ±20%; Isat: 530mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.05Ω |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 520mA |
| Inductance | 220µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 530mA |