Tootekood: DRQ73-330-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-330-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.31A; 166mΩ; ±20%; Isat: 1.35A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.31A
Inductance 33µH