Tootekood: DRQ73-470-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-470-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 1.08A; 241mΩ; ±20%; Isat: 1.14A
Mounting SMD
Resistance 241mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.08A
Inductance 47µH