Tootekood: DRQ73-4R7-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-4R7-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 3.09A; 29.7mΩ; ±20%; Isat: 3.78A
Mounting SMD
Resistance 29.7mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 4.7µH