Tootekood: DRQ73-680-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-680-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 890mA; 358mΩ; ±20%; Isat: 960mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 890mA
Inductance 68µH