Tootekood: DRQ73-6R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-6R8-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 2.55A; 43.5mΩ; ±20%; Isat: 3.12A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 6.8µH