Tootekood: DRQ73-820-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ73-820-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 860mA; 384mΩ; ±20%; Isat: 890mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 860mA
Inductance 82µH