Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 270mA; 3.89Ω; ±20%; Isat: 310mA
Kordarv:
1100.0
Minimum quantity:
1100.0
Tootekood:
DRQ74-102-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-102-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 270mA; 3.89Ω; ±20%; Isat: 310mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.89Ω |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 270mA |
| Inductance | 1mH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 310mA |