Tootekood: DRQ74-102-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-102-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 270mA; 3.89Ω; ±20%; Isat: 310mA
Mounting SMD
Resistance 3.89Ω
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 270mA
Inductance 1mH
Type of inductor wire
Saturation current 310mA