Tootekood: DRQ74-1R0-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-1R0-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 5.33A; 10mΩ; ±20%; Isat: 10.2A
Mounting SMD
Resistance 10mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 1µH