Tootekood: DRQ74-1R5-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-1R5-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 4.96A; 11.5mΩ; ±20%; Isat: 8.35A
Mounting SMD
Resistance 11.5mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 1.5µH