Tootekood: DRQ74-2R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-2R2-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 4.66A; 13mΩ; ±20%; Isat: 7.06A
Mounting SMD
Resistance 13mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 2.2µH